az | ru | en
Tibbi Xidmətlər
Facebook
Faydalı linklər
Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyi
Azərbaycan Respublikası Təhsil Nazirliyi
Tələbə Qəbulu Üzrə Dövlət Komissiyası
Virtual Qarabağ
Azərbaycan Tibb Universiteti
Azərbaycan Tibb Universitetinin Onkoloji Klinikası
Azərbaycan Tibb Universitetinin Stomatoloji Klinikası
Azərbaycan Tibb Universitetinin Tədris Cərrahiyə Klinikası
Laborator Analizlərin Nəticələri
Bizim Həkimlər
Sual cavab
Qəbula yazılma
Terapevtik klinikanın rezidentləri
I KURS
Radiologiya Mərkəzi laboratoriya Reanimasiya və intensiv terapiya
 1. Abdullayeva Könül
 2. Adıgözəlova Təhminə
 3. Bayramova Xavər
 4. Cəbrayılova Tünzalə
 5. İslamlı Nərgiz
 6. Kamallı Qönçə
 7. Mirzəliyeva Ülviyə
 8. Səfərova Nərmin 
 9. Şibiliyeva Arzu
 
 1. Abdullayeva Aytac (Laboratoriya işi)
 2. Ataşova Şəbnəm (Mikrobioloq)
 3. Bağırlı Türkay (Mikrobioloq)
 4. Fətullazadə Aynur (Laboratoriya işi)
 5. Mahmudlu Məhbubə (Mikrobioloq)
 6. Qəhramanova Əfsanə (Mikrobioloq)
 1. Əliyev Elvin
 2. Fərəcullazadə Rufiyyə
 3. Mirzəyeva Şəfəq
 4. Naibov Təbriz
 5. Səfərova Günel
 6. Sənəliyeva Türkan
 
I Pediatriya II Pediatriya III Pediatriya
 1. Abbasəliyeva Aygün 
 2. Hacıyeva Gülnar
 3. İslamzadə Gülnar 
 4. Muazadə Sona
 5. Nəbiyeva Ülkər
 6. Rəsullu Rədilə
 7. Xudaverdiyeva Səbinə
 1. Abasquluzadə Səbinə
 2. Nəsibova Samirə
 3. İbrahimli Leyla
 4. Hüseynli Nigar
 5. Səfərova Türkanə
 
 
 1. Həmidli Nərmin
 2. Əhmədova Günay
 3. Qədirova Fidan
 4. Eyvazlı Aysel
 
Nevrologiya Ümumi terapiya Endokrinologiya
 1. Əzizov Faiq (Fizioterapevt)
 2. Hacıyeva Əsmər (Fizioterapevt)
 3. Haldun Əlili  (Fizioterapevt)
 4. Musayeva Aytən (Fizioterapevt)
 5. Mürsəlova Aytən (Nevroloq) 
 6. Piriyeva Fəridə (Nevroloq) 
 7. Şahmiri Nezam Touray (Nevroloq)
 1. Ağayeva Ayan (Terapevt)
 2. Bəhramzadə Günel (Terapevt)
 3. Cəfərzadə Həcər (Terapevt)
 4. Xaspoladova Turan (Terapevt)
 5. Quliyeva Aysel (Terapevt) 
 1. Abdullayeva Aynurə (Terapevt)
 2. Quliyeva Aygün (Terapevt)
 3. Musayeva Günel (Terapevt)
 4. Nəsirova Vəfa (Terapevt)
 5. Əliyeva Natəvan (Endokrinoloq)
 6. Hacızadə Xatia (Endokrinoloq) 
 7. Rzazadə Səidə (Endokrinoloq)
 Kardiologiya Revmatologiya, Qastroenterologiya Pulmonologiya-Allerqologiya, Nefrologiya
 1. Əliyeva Sevinc (Kardioloq)
 2. Zeynallı Ləman (Kardioloq)
 3. Məmmədova Elvira (Kardioloq)
 4. Mustafayeva Nigar (Kardioloq)
 1. Ağamirzəyeva Xəyalə (Terapevt)
 2. Abdullayeva Nigar (Revmatoloq)
 3. Cavadova Aysel (Revmatoloq)
 4. Hüseynova Ülviyyə (Qastroenteroloq)
 5. Tahirova Ülviyyə (Qastroenteroloq)
 1. Baxşəliyeva Dilarə (Terapevt)
 2. Cəfərova Aynur (Terapevt)
 3. Xəlilova Pakizə (Terapevt)
 4. Quliyev Murad (Terapevt)
 5. Qurbanzadə Xavər (Terapevt)
 6. Orucova Səbinə (Terapevt)
 7. Səmədova Türkan (Terapevt)
 8. Süleymanova Simuzər (Terapevt)  
 9. Bayramova Könül (Nefroloq)
 10. Həsənova Lalə (Nefroloq)
 Hematologiya    
 1. Hüseynov Səxavət (Hematoloq)
 2. Rəsulova Bahar (Hematoloq)
 3. Yadullazadə Zeynəb (Hematoloq)
   
     
   
II KURS
Radiologiya Mərkəzi laboratoriya Reanimasiya və intensiv terapiya
 1. Əhədova Arzu   
 2. İbrahimova Arzu
 3. Quluzadə Lalə  
 4. Səlimova Səidə 
 1. Əliyeva Ülkər (Mikrobioloq)
 2. Hacızadə Səmra (Mikrobioloq)
 3. Mehdiyeva Zinyət (Laboratoriya işi)
 4. Məmmədova Gülşən (Laboratoriya işi) - şöbə üzrə koordinator
 5. Tağıyev Bayram (Mikrobioloq)
 6. Useynov Fərid (Laboratoriya işi)
 1. Abbasova Aytən  
 2. Əhmədzadə Mədinə - şöbə üzrə koordinator
 3. İbrahimova Bahar  
 4. Musayeva Nərmin 
 5. Musayeva Pərvin
I Pediatriya II Pediatriya III Pediatriya
 1. Ağayeva Nəzrin 
 2. Əzizli Səkinə 
 3. İsgəndərli Qəmər  
 4. Məmmədova Nərgiz 
 5. Ramazanov Muşviq 
 6. Rəcəbov Fazil 
 7. Xamedova Nigar   
 8. Şahbazova Aygül
 1. Hüseynzadə Günay  
 2. Məmmədova Aygün  
 3. Rəhmanova Şəhla  
 1. Kazımov Elgiz  
 2. Rəcəbova Əfsanə 
Nevrologiya Ümumi terapiya Endokrinologiya
 1. Ahu Onk Mujgan (Fizioterapevt) 
 2. Əliyeva Fatimə (Nevroloq)
 3. Hacıyeva Çinarə (Fizioterapevt) 
 4. Hüseynli Bəhruz (Nevroloq)
 5. Məmmədli Nərmin (Fizioterapevt)
 6. Mustafayeva Mətanət (Fizioterapevt)
 1. Mirzəyeva Fatimə (Terapevt)  1. Azadəliyeva Reyhanə (Terapevt)
 2. Babazadə Nigar (Terapevt)
 3. Məmmədli Nigar (Endokrinoloq)
 4. Səmədli Fəridə (Endokrinoloq)
 5. Zeynalova Şəhrəbanu (Endokrinoloq)
 Kardiologiya Revmatologiya, Qastroenterologiya Pulmonologiya-Allerqologiya, Nefrologiya
 1. Abbasova Sevda (Terapevt)
 2. Allahverənova Zülfiyyə (Terapevt)
 3. Hacızadə Aylin (Terapevt)
 4. İsrafilli Səadət (Terapevt)
 5. Qələndərova Şəbnəm (Terapevt)
 6. Abduləlimova Xatirə (Kardioloq) 
 1. Əliyeva Fidan (Terapevt)
 2. Atakişiyeva Vüsalə (Revmatoloq)
 3. Məmmədli Aygün (Revmatoloq)
 4. Teymurova Sevinc (Qastroenteroloq)
 5. Vəliyeva Ülviyyəc (Qastroenteroloq)
 1. Aşırova İradə (Terapevt)
 2. Həsənova Aynur (Terapevt) 
 3. Hüseynova Aytəkin (Terapevt)
 4. Quliyeva Çərkəz (Terapevt)
 5. Teymurova Aysel (Terapevt) 
 6. Mirzəyeva Günay (Nefroloq)
Hematologiya    
     
III KURS
Radiologiya Uşaq reanimasiyası və intensiv terapiyası II Pediatriya
 1. Ağayeva Ayşən  
 2. Ələkbərova Pərvin - şöbə üzrə koordinator
 3. Həsənova Vüsalə  
 4. Hüseynova Pərvanə 
 5. İsmayılzadə Xəyalə
 1. Bayramova Günel (Pediatr)    1. Əlizadə Leyla  
 2. Hacıyeva İlkanə - şöbə üzrə koordinator
 3. Qasımova Nuranə  
 4. Mikayılova Pərvin 
III Pediatriya Nevrologiya Ümumi terapiya
 1. Babayeva Şəfəq  
 2. Bayramova Günel 
 1. Aloyeva Rəna  
 2. Cabbarova Suğra 
 1. Məmmədova Ayan (Terapevt)
 2. Məmmədova Nigar (Terapevt)
 3. Nəbiyeva Aytən (Terapevt)
 Endokrinologiya Kardiologiya  Revmatologiya, Qastroenterologiya 
 1. Abbasova Hülya (Terapevt)
 2. Əliyeva Könül (Terapevt)
 3. Əsgərova Şəhla (Terapevt)
 4. Hacıyeva Gülər (Terapevt)
 5. Səfərəliyeva Aysel (Terapevt)
 6. Yusifova Məryəm (Terapevt) 
 7. Mahmudova Günel (Endokrinoloq)
 8. Şükürova İlahə (Endokrinoloq)
 1. Allahverdiyeva Günay (Terapevt) 
 2. İsmayılzadə Lamiyə (Terapevt)
 3. Məmmədova Leyla (Terapevt)
 4. Qurbanova Sara (Kardioloq)
 1. Abbasova Esmira (Revmatoloq)
 2. Əsgərova Günel (Revmatoloq) 
 3. Mehdizadə Röyalə (Qastroenteroloq)
 4. Məmmədova Aynurə (Qastroenteroloq)
 5. Sadıqlı Aynur (Qastroenteroloq) 
 Pulmonologiya-Allerqologiya, Nefrologiya    
 1. Abdullayeva Ceyran (Terapevt) - şöbə üzrə koordinator
 2. Fərzəliyeva Aysel (Terapevt)
 3. Hacıyeva Vəfa (Terapevt)  
 4. Quluzadə Xəyalə (Nefroloq)
   
     
 
IV KURS
Radiologiya Uşaq reanimasiyası və intensiv terapiyası II Pediatriya
 1. Calalova Aynur  
 2. Əhmədli Fərid 
 3. Quliyeva Elmira  
 4. Salahova Nərgiz 
 5. Sultanova Şeyla 
 6. Tağıyeva Kəmalə
 1. Rüstəmova Fatma (Pediatr)  1. Əhmədova Nigar  
 2. Mustafayeva Sunay 
 3. Nəbiyeva Sevinc  
 4. Soltanova Aynurə 
III Pediatriya Nevrologiya Ümumi terapiya
 1. Mirzəyeva Ülkər  
 2. Rüstəmova Fatma -pediatriya üzrə koordinator
 1. Qeybulla Rəna  
 2. Quliyeva Könül 

 1. Babaşova Gülnarə (Terapevt)  
 2. Əzizova Natəvan (Terapevt) 
 3. Həsənova Jalə (Terapevt)  
 4. İbrahimova Arzu (Terapevt)  
 5. İbrahimova Ayşəm (Terapevt) - klinika üzrə koordinator
 6. Xairbəyova Səidə (Terapevt) 
 7. Qarabəyova Tamila (Terapevt)   
 8. Qasımova Nazlı (Terapevt)

Endokrinologiya Kardiologiya  
 1. Mustafayeva Aygün (Terapevt) - şöbə üzrə koordinator  
 2. Rəhimova Nüşabə (Terapevt) 
 3. Hətəmova Gülcahan (Endokrinoloq) 
 4. Zeynalova Aysel (Endokrinoloq)
 1. Məmmədova Fəridə (Terapevt)  
Revmatologiya, Qastroenterologiya  Pulmonologiya-Allerqologiya, Nefrologiya      
 1. Abdullayeva Zümrüd (Revmatoloq)
 


 
 
 1. Azadova Ətrabə (Terapevt)
 2. Dadaşova Təranə (Terapevt)
 3. İbrahimli Aygün (Terapevt)
 4. Hüseynzadə Afət (Terapevt)
 5. Muxtarova Böyükxanım (Terapevt)
 6. Zeynalova Sülhanə (Nefroloq)  
  
 
 
 
 
     
 1.   
 2. 
 3.   
 4. 
 5. 
 6. 
 7. 
   
Copyright © 2011 - 2015. Azərbaycan Tibb Universitetinin Tədris-Terapevtik Klinikası! Bütün hüquqlar qorunur.